Ronesans


Rönesans Hakkında

Hakkımızda

Türkiye'nin turizm şirketleri arasında en eski ve büyük acentelerinden birisi olan Rönesans Turizm 1988 yılında yurtiçi ve yurtdışı seyahat hizmetlerinde alternatifler üretmek üzerine kurulmuştur.

Sadece belirli kriterleri sağlayan acentelerin kabul edildiği IATA ( International Air Transport Association, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ) üyesi olan A grubu bir seyahat acentesidir.
Aynı zamanda Türkiye'de faaliyet gösteren IATA acenteleri arasında gerek cirosu gerekse altyapısıyla pazarın önde gelen kuruluşlarından biridir.

Acentemiz, Türkiye'de faaliyet gösteren değişik büyüklükte ve farklı sektörlerdeki ulusal ve çok uluslu firmalara seyahat hizmetleri sunmaktadır.

Rönesans Turizm'in ana uzmanlık dalı "seyahat yönetimi"dir. Amacımız klasik seyahat acenteliği hizmetlerinin ötesinde müşterilerimizin ticari hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak çözümleri planlamak ve uygulamaktadır.

Temel prensibimiz müşterilerimize minimum maliyet ile maksimum hizmeti vermektir. Profesyonel, dinamik, deneyimli kadromuz ile talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamada çok alternatifli fiyatlar ve programlar sunarak ekonomik ve pratik çözümler sağlamaktayız.

Rönesans Turizm, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı, hizmet kalitesi sürekli geliştirerek güveninize layık olmaya ve memnun kalacağınız seyahatler sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

  • - Koşulsuz çalışan ve müşteri memnuniyeti,
  • - Beklentilere en kısa zamanda uygun çözüm yolları sağlamak,
  • - Turizm sektöründeki itibarımızı daima korumak,

Misyonumuz

  • Gelişmekte olan dinamik turizm ve iş dünyasını yakından takip ederek, gerekli değişimlere adaptasyonlarımızı sağlayıp; eğitimli profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.